השכרה של ציוד לחימום השכרת ציוד קירור לאירועים

חפש מוצר
חפש
שם מלא *
טלפון
דוא"ל *
טקסט
שלח
נקה
שר השכרת ציוד לאירועים חברה מהמובילות במדינה בתחום ובעלת ונסיון ומספר רב של לקוחות מרוצים  ניתן לקרוא מאמרים מענינים ושימושיים מפי שר בכל הנוגע לתחום השכרת ציוד לאירועים   קרא עוד...


השכרת ציוד חימום וקירור

השכרה של ציוד לחימום השכרת ציוד קירור לאירועים

כל מפיק אירועים מתכנן לאיזה ציוד יזדקק ומה עליו להשכיר מאותה חברה שמספקת שרותי השכרת ציוד לאירועים מבעוד מועד ובין יתר הדברים גם ציוד קירור וציוד חימום.
בבואו להכין את רשימת ציוד שמשמש לחימום או קירור יהיה עליו להפריד בין סוג ציוד חימום או קירור שמשמש למזון או שתיה לבין ציוד חימום או קירור שמשמש לויסות הטמפרטורה הכללית באזור שבו נערך האירוע.
הציוד הנדרש לחימום או קירור של מזון כולל מתקנים לשתייה קרה וחמה (סירים למרק חשמליים, פלטות שבת, שפינגדיש נירוסטה, סיר פונדו +מעמד, מתקן לרוסטביף, מיחם, סמובר, מתקן מיוחד לשתייה קרה ווקים בצבעים וגדלים שונים, השכרת מקררים, מקרר עומד, מקפיאים).

הציוד הנדרש לחמום או קירור הסביבת האנשים ליצירת טמפרטורה מתאימה כדי שלאורחים יהיה נעים כדאי לדעת כי לאחרונה נאסר השימוש בגופי חימום הפועלים על גז במקומות סגורים, לרבות אוהלים לכן השימוש במוצר פטריות חימום מופעלות גז אסור בתכלית האיסור. במקום פטריות חימום סגירת חורף ניתן לקבל בשר אירועים מנורות אינפרא אדום בהספק גבוה המותאמות לתקנים לתליה על הקיר או על עמוד. בנוסף, ניתן להשכיר מאווררים תעשייתיים ומצנני אויר אשר מצננים מרחבים פתוחים וסגורים .