הפקת אירוע לחברה

חפש מוצר
חפש
שם מלא *
טלפון
דוא"ל *
טקסט
שלח
נקה
שר השכרת ציוד לאירועים חברה מהמובילות במדינה בתחום ובעלת ונסיון ומספר רב של לקוחות מרוצים  ניתן לקרוא מאמרים מענינים ושימושיים מפי שר בכל הנוגע לתחום השכרת ציוד לאירועים   קרא עוד...


איך מפיקים אירוע חברה מוצלח?
צריכים להפיק אירוע עבור החברה שלכם - יום גיבוש לעובדים, יום עיון או אירוע לציון מאורע מסויים בחיי החברה? מצויין! אירוע עסקי הוא הזדמנות כפולה נהדרת: גם עבור החברה שיכולה להעביר מסר לעובדים וגם לעובדים שיכולים להנות ולצאת מהשיגרה באירוע שנועד (בין היתר) עבורם.
איך תפיקו אירוע שיהפוך לשיחת היום שלמחרת ויזכר למשך שנים? במאמר זה נעסוק בנושא

 הדרך להפקת אירוע מוצלח 
1.      תכנון מראש הוא המפתח לאירוע מוצלח. ככל שתגדירו את המטרות שלכם בצורה מדוייקת יותר כך האירוע יהיה ממוקד ויצליח להשיג את אותן מטרות. הגדירו לאיזה קהל מיועד האירוע, עם איזה תחושות תרצו שהוא יצא ממנו, האם יש נושא מרכזי (קונספט) שסביבו תרצו למקד את האירוע, איזה ציוד תצטרכו על מנת לקיים אותו, את כמות המשתתפים באירוע ומגבלות שונות, אם יש.
2.      הגדירו לוחות זמנים מדוייקים לביצוע וודאו שכל מי שמעורב באירוע שלכם, ספקים שונים ונותני שירותים מודעים ללוחות הזמנים בהם צריך לעמוד. כשאתם קובעים את לוחות הזמנים קחו טווחי ביטחון על מנת להיות בטוחים שלא יהיו תקלות.
3.      בעבודה מול ספקים ונותני שירותים היו גלויים והגדירו ציפיות ודרישות כבר מן ההתחלה. אל תניחו שיבינו את כוונתכם, דאגו להבהיר אותה על מנת למנוע אי נעימויות. כדאי להניח את כל הקלפים על השולחן וליידע את בעלי המקצוע השונים בכלל התכניות לאירוע, על מנת ליצור דיאלוג מפרה בין נותני השירותים השונים. טיפ חשוב: דאגו לתעד בכתב כל סיכום ביניכם. חפשו חברה שמספקת שירותי השכרת ציוד לאירועים הפקת אירוע השכרת ציוד למסיבות
4.      וודאו שהאירוע ממותג עבור החברה שלכם, שיש שילוט, דיגול ומחשבה על כל פרט על מנת שאף מוזמן לא ישכח בזכות מי הוא נמצא כאן היום.
5.      חשבו מה יגרום למוזמנים לצאת בתחושה נעימה מן האירוע. דאגו לתכנית אומנותית מתאימה ולהפתעה קטנה שתעשה את אפקט ה"וואו". כולם אוהבים לקבל מתנות, מומלץ בחום לדאוג לתשורה סמלית בסיום האירוע לכל משתתף, רצוי ממותגת ובהתאם לקונספט של האירוע כולו.

Sher מתמחה השכרת ציוד לאירועים ובעלת מוניטין וניסיון רב שנים בתחום.   Sher מעסיקה צוות מקצועי מיומן שיוכל לייעץ לכם כיצד להפוך את אירוע החברה סדנאות לנשים שלכם לסיפור הצלחה תוך מחשבה על כל פרט ומתן פתרון ומענה לכל בעיה.

אתם מוזמנים לעיין במאמרים של המקצועים בהשכרת ציוד לאירועי
ם  לחץ כאן